Головна
Афера на вулиці Шафарика
11.03.2010
На вул. Шафарика, 10-а фірма “УЛОКС-ЛТД” самовільно звела житловий будинок, видурила в людей гроші, а документів про здачу його в експлуатацію досі немає, відповідно, люди не можуть вселитися у свої квартири. Про це повідомив депутат Львівської міської ради, голова ГО “Спільнота” Юрій Кужелюк.

За твердженням народного обранця, ТзОВ “УЛОКС-ЛТД” стало власником незавершеного будівництва на вул. Шафарика, 10-а на підставі договору купівлі-продажу від 26.12.2005 року між АТ “Кредит-Банк (Україна)” і фірмою “УЛОКС-ЛТД”. Відтоді фірма взяла на себе зобов’язання оформити необхідні документи для реконструкції будинку. 19 квартир стали співпайовиками будівництва цього будинку. Згідно з договором, закінчення будівництва та здача будинку в експлуатацію планували ще на 2005 рік. Свої зобов’язання співпайовики за договорами (фінансування будівництва) виконали в повному обсязі. “До мене звернулися мешканці Львова, які стали жертвами цієї афери, — розповідає Юрій Кужелюк, — люди вклали великі гроші, а досі не можуть поселитися у свої квартири. Оскільки немає дозволів на підключення опалення, бо немає ні проекту, ні документів про здачу будинку в експлуатацію”.


Новини   |  Соціум  |  Кримінал  |  Культура   |   Спорт   |   Репортаж   |   Дикий світ
Мешканці розповідають, що вже готові вселятися: завезли меблі, однак через відсутність опалення руйнується штукатурка, псуються меблі, замерзає вода в унітазах і туалетних бачках, замерзає вода в підвалах, а також у трубах водяних стояків, у будинку — висока вологість, є небезпека зараження стін грибком.
Також, як повідомив Юрій Кужелюк, фірма “УЛОКС” отримала з міської ради дозвіл на будівництво адміністративного будинку, натомість незаконно звела житловий. Також не давала дозволів і Львівська інспекція державного архбудконтролю. Тобто фактично це самобуд, і фірма дурить людей, бо не може завершити підведення комунікацій, а гроші  люди заплатили. “Зараз же фірма “УЛОКС” шантажує мешканців, які звернулися по допомогу до “Спільноти”, — розповідає Юрій Кужелюк, — однак питання полягає ще й у тому, куди дивилася міська влада, зокрема Личаківська районна адміністрація, ЛКП “Дім” 510, яке обслуговує цю вулицю, що незаконно будується будинок?”.

Марія ГОВДЯК