Головна
Бувай, Юліє!
04.03.2010
У середу Верховна Рада України підтримала проект Постанови про відповідальність Кабінету Міністрів України за основу і в цілому. Відтак, уряд Юлії Тимошенко відправили у відставку. За постанову проголосували 243 депутати. Для фанатів БЮТу стало шоком, що законопроект підтримали відразу семеро депутатів від Блоку Юлії Тимошенко. Окрім того, своє гучне “Ні!” роботі уряду прокричали всі регіонали, всі комуністи, всі литвинів ці, окрім самого Литвина, всі позафракційними, окрім Тараса Чорновола та 15 нунсівців.

Так, рішення підтримали нунсівці Юрій Бут, Сергій Василенко, Станіслав Довгий, Давид Жванця (!!!). Також від НУНС відставку підтримали  Олександр Клименко, Ігор Кріль, Леся Оробець, Ігор Палиця, Василь Петьовка, Іван Плющ, Михайло Полянчич, Володимир Поляченко, Олександр Слободян, Віктор Тополов, Віктор Шемчук.

Від БЮТ за відставку проголосували Віталій Барвіненко, Геннадій Задирко, Володимир Каплієнко, Григорій Омельченко, Юрій Полунєєв, Ігор Савченко, Олег Черпіцький. З Партії регіонів голосував Рінат Ахметов, якого в парламенті не було. Так само як і Ганна Герман, Сергій Льовочкін, Ірина Акімова, Андрій Кравець, Станіслав Скубашевський, які з минулого четверга працюють у секретаріаті Президента і є сумісниками, інформує
Новини   |  Соціум  |  Кримінал  |  Культура   |   Спорт   |   Репортаж   |   Дикий світ
“Українська правда”.

Відразу після голосування заступник лідера "Регіонів" Микола Азаров заявив, що він вважає, що наступним прем’єром має бути представник Партії регіонів. "Наступний прем'єр повинен бути від Партії регіонів, як від найбільш чисельної партії, як від партії, яка виграла вибори, і основне – уряд виконуватиме передвиборну програму Віктора Януковича", -- пояснив Азаров. На запитання щодо чисельності нової коаліції Азаров заявив, що "243 депутати -- лише початок", цитує “Українська правда”. Він також назвав "нормальним явищем" рішення семи депутатів від БЮТ проголосувати за відставку Тимошенко. "Члени цього блоку зрозуміли авантюрність свого лідера", -- пояснив Азаров.

Сама лідерка БЮТу під час засідання своєї політсили, яке відбулося відразу після голосування, оголосила про перехід в опозицію. Про це "Українській правді" повідомив БЮТівець Сергій Пашинський. За словами Пашинського, Тимошенко сказала, що впродовж одного -- двох днів "складе повноваження прем’єра". Пашинський також повідомив, що Юлія Володимирів планує провести з’їзд, а також відвідати кожну обласну організацію БЮТу, аби поговорити про роботу впродовж останніх місяців. Схоже, багатьом бютівцям слід готуватися до жорсткого акту виховання. БЮТ важко сприйняв ніж у спину з боку однопартійців. "Я думаю, що це було пряме стимулювання, яке стосувалося і матеріальних, і посадових благ", -- заявив після голосування заступник керівника фракції БЮТ Сергій Соболєв. Окрім того, Соболєв розкритикував позицію комуністів і литвинівців. Дії самого Литвина Соболєв порівняв із «подвигом Олександра Мороза».

Петро ЗАВАДСЬКИЙ