Головна
Більше про культуру
Новини   |  Соціум  |  Кримінал  |  Культура   |   Спорт   |   Репортаж   |   Дикий світ
“Львову була потрібна така постать, бо ми дуже по-дитячому жили” — так мистецтвознавець Володимир Овсійчук окреслив під час відкриття виставки творів Миколи Бідняка вагомість приїзду до нашого міста на початку 90-х років минулого століття відомого у світі й незнаного тоді для нас художника.
Труднощі перекладу
11.03.2010
Як експертам ЮНЕСКО у Львові локшину вішали

Сум’яття і шок. Саме так можна охарактеризувати відчуття представників громадськості, коли вони на
4-й день перебування у Львові експертів ЮНЕСКО прочитали ретрансльоване в пресі повідомлення прес-служби міської ради, в якому було подано цитату експерта ЮНЕСКО Петера Штрассера..
Сакральне і світське Миколи Бідняка
11.03.2010
Для львів’ян, які з виставки Юрка Коха “Цинамонові крамниці” в галереї “Львіварт” розпочнуть своє ознайомлення з творчістю цього знакового для Львова митця, він привідкриє тільки одну з граней свого мистецького світу. А коли, зацікавлені, завітають на одну з наступних виставок з його участю, то матимуть змогу пізнавати іншого Коха — художника, що зумів витворити свій стиль і створити свій світ.
Детектив як детектор брехні
04.03.2010
У заньківчан — “Він прийшов

Фінальна сцена вистави “Він прийшов”, що від 27 лютого з’явилася в репертуарі театру імені Марії Заньковецької, для подальшої долі героїв цього детективно-психологічного сюжету — тільки початок. Він — таємничий інспектор Гуль, той, хто змушує говорити правду і є ефективнішим, ніж детектор брехні.
Посткарнавальний Кох
04.03.2010