Головна
Новини   |  Соціум  |  Кримінал  |  Культура   |   Спорт   |   Репортаж   |   Дикий світ
Більше про кримінал
7-річний убивця
03.12.2009
Затримано судовиконавця-хабарника
03.12.2009
Управління ДСБЕЗ ГУ МВС України у Львівській області в результаті реалізації оперативної інформації нещодавно викрило у хабарництві старшого державного виконавця Сихівського відділу державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції 33-річного С-а Миколу Вікторовича.
У Городоцькому районі, що на Львівщині, трапилася вражаюча трагедія: семилітній хлопчик убив 53-річного чоловіка, повідомила "Ратушу" співробітник відділу зв'язків із громадськістю ГУ МВСУ у Львівській області Уляна Сенько.
На околиці смт Великий Любінь, поблизу автотраси, біля старого зруйнованого будинку, виявили тіло вбитого чоловіка.
Відчай штовхнув на грабіж
26.11.2009
Прокуратура завершила розслідування справи Кості "Рембо"
26.11.2009
Прокуратура міста Львова завершила досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням Костянтина Литвиненка - кримінального авторитета на прізвисько "Костя Рембо", якого 22 травня 2009 року затримали у м. Рогатин Івано-Франківської області співробітники Львівського управління по боротьбі з організованої злочинністю, інформує прокуратура м. Львова.
У Золочеві відбулася невдала спроба пограбування банку. Як повідомила "Ратушу" співробітник відділу зв'язків із громадськістю ГУ МВСУ у Львівській області Уляна Сенько, трапилося  це посеред білого дня. До відділення місцевого банку увійшов чоловік. Підійшовши до каси, витягнув зброю та звернувся до касира з вимогою видати йому гроші.