Головна
Новини   |  Соціум  |  Кримінал  |  Культура   |   Спорт   |   Репортаж   |   Дикий світ
Більше новин
Хабар за землю — правило?
11.03.2010
Синютка визначить вину Синютки
11.03.2010
Міський голова Львова Андрій Садовий призначив головою комісії, яка має визначити міру вини першого заступника міського голови Львова Олега Синютки, самого... Олега Синютку, що законом заборонено категорично. Про призначення йдеться у розпорядженні міського голови Львова №46 від 24.02.2010 року, повідомляє прес-служба Громадського форуму Львова.
Як повідомила “Ратушу” прес-служба Львівської обласної прокуратури, з УСБУ у  Львівській області в прокуратуру надійшли матеріали перевірки за фактом вимагання та одержання хабарів одним із начальників управлінь Держкомзему у Львівській області від директора землевпорядного підприємства.
Сучасні квартали червоних ліхтарів
11.03.2010
Кілька років на Львівщині діяло злочинне угруповання сутенерів.  За цей час вони „завербували” не один десяток дівчат. Серед повій були і неповнолітні.

Головними у злочинній групі були двоє чоловіків — Андрій і Василь. Саме вони і вербували жінок для секс-бізнесу. Шукали їх у нічних клубах і розважальних закладах.

Афера на вулиці Шафарика
11.03.2010
На вул. Шафарика, 10-а фірма “УЛОКС-ЛТД” самовільно звела житловий будинок, видурила в людей гроші, а документів про здачу його в експлуатацію досі немає, відповідно, люди не можуть вселитися у свої квартири. Про це повідомив депутат Львівської міської ради, голова ГО “Спільнота” Юрій Кужелюк.