Головна
Більше про соціум
Новини   |  Соціум  |  Кримінал  |  Культура   |   Спорт   |   Репортаж   |   Дикий світ
Феєрверкам — бій!
11.03.2010
Влада міста обмежила проведення феєрверків. Як це виглядатиме на практиці, “Ратуша” поцікавилася в ініціаторів і виконавців нововведення.
Начальник управління надзвичайних ситуацій ЛМР Володимир Рощин поінформував: “Це була ухвала 16-ї сесії ЛМР 5-го скликання, її автор — один із депутатів Анатолій Забарило.."
Потужна електромережа: (не) втратити шанс?
11.03.2010
Споживання електроенергії населенням зростає з року в рік шаленими темпами. Велика кількість побутової та офісної техніки, а частенько ще й електричне опалення стають неодмінними атрибутами помешкань і фірм. Натомість електромережа частенько підводить. У нашому древньому гарному місті кабельні мережі не менш древні, проте від цього не такі гарні.
Юрій Фісан: “Судноплавство у галичан у крові”
04.03.2010
Здається, давно минули ті часи, коли Львів був містом-портом, і цілі каравани торгівельних суден ішли сюди Полтвою. Але традиції судноплавства на Львівщині не забувають і тепер... Про це — наша розмова зі старшим інспектором Інспекції судноплавного нагляду Держфлотінспекції України Юрієм  Фісаном.

Львів у тютюновому чаду
04.03.2010
Активні курці на роздоріжжі: що можна вважати громадським місцем?

Коли каравели Христофора Колумба вирушили на відкриття благословенної Індії, ніхто не міг подумати, що привезуть вони диявольське зілля. Тютюн завжди піддавали нищівній критиці, але поширювався він із фантастичною швидкістю.